Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości i wzajemnej życzliwości. Taka atmosfera zagościła również w naszej szkole w dniu 22.12.2016r. Uczniowie klasy IIIc i IIId zaprezentowali społeczności szkolnej Jasełka przygotowane pod opieką Pani Wacławy Szczepanik, Pani Małgorzaty Żabierek oraz Ks. Szymona Kierkiewicza. O oprawę muzyczną zadbał Pan Arkadiusz Kruk. W trakcie przedstawienia opowiedziana została droga Józefa i Maryi do Betlejem oraz historia postaci związanych z przyjściem Boga na ąwiat. Nie zabrakło także kolęd i pastorałek wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości Dyrektor Anna Szczęsna oraz ks. Szymon Kierkiewicz złożyli uczniom oraz przybyłym gościom świąteczne życzenia. Całość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

Dział: Nowości
Niedziela, 18 grudzień 2016 22:27

Ferie 2017 - pracownia informatyczna

Ferie 2017 zapisy
 1. Proszę osoby, które wypełniły formularz elektroniczny udziału w zajęciach w okresie ferii w pracowni informatycznej o pobranie w sali 139 , u p. A. Gąciarza druku formularza udziału w zajęciach (muszą zostać podpisane przez rodziców) i wpłacenie opłaty wpisowej w wysokości 5 zł

  Formularz zapisu udziału
  w zajęciach informatycznych - BEZPIECZNE I PRZYJAZNE FERIE 2017

  Wypełnij formularz, jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w zajęciach informatycznych w czasie trwania drugiego tygodnia ferii (23.01.2017 r.- 27.01.2017 r.,). Uczestnicy zajęć mają zapewniony posiłek w formie bezpłatnego obiadu (drugie danie), wyjścia do kina oraz wiele innych atrakcji. Szczegółowe informacje u p. A. Gąciarza (sala 139).

 2. Imię i Nazwisko(*)
  Proszę o podanie imienia i nazwiska.
  Podaj swoje imię i nazwisko
 3. E-mail(*)
  Nieprawidłowy adres email.
 4. Klasa(*)
  Prosimy o wybranie klasy.
 5. Kod CAPTCHA(*)
  Kod CAPTCHA
  Wpisz kod z obrazka
  Wpisz kod z obrazka
 6.   
Dział: Nowości
Niedziela, 18 grudzień 2016 22:26

III Powiatowy Konkurs Bądź tolerancyjny

Tolerancja to wysiłek płynący prosto z serca, by zrozumie przekonania, działania i zwyczaje drugiego człowieka

Pod takim hasłem z okazji Światowego Dnia Tolerancji przypadającego 16.11.2016r. w SZSO nr 2 im. A. Mickiewicza odbył się już III Powiatowy Konkurs Bądź tolerancyjny. We współpracy z pedagogiem szkolnym oraz nauczycielami języka polskiego p. Anną Błaszczyk i p. Ewą Cieciórą nasi uczniowie napisali prace literackie poruszające problem tolerancji we współczesnym świecie tolerancji. Swoich umiejętności pisarskich spróbowali: Paulina Urbańska i Ola Jaros z kl.III c, Wiktoria Uljanicka i Natalia Brożyna z kl. Ia (opieka p. E. Ciecióry) oraz Michał Świątkowski z kl.IIIb (opieka p. A. Błaszczyk). I oto... udało się! W dn. 2 grudnia br. odbyło się podsumowanie konkursu. Trzecie miejsce zdobyła Paulina Urbańska za piękny list do przyjaciela. Brawo Paulina! Trzymaj tak dalej. W galerii możecie obejrzeć kilka zdjęć z uroczystego wręczenia nagród. Zapraszamy.

Dział: Nowości

5.12.2016r. w Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Tryb. rywalizowali ze sobą mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: bełchatowskiego, pajęczańskiego, radomszczańskiego i piotrkowskiego m. Piotrków Tryb. Drużyna w składzie: Jakub Kusiak - kapitan (kl. IId), Przemysław Magiera (kl. IId), Michał Ślizak (kl. I d) i Marta Mikołajczyk (kl. II b) pokonała rywali m.in. z Piotrkowa Tryb., Pajęczna, Działoszyna, ulegając tylko po wyrównanych pojedynkach drużynie z PG1 i PG3 Radomsko. Tydzień wcześniej drużyna awansowała do półfinału wojewódzkiego z 2 miejsca w mistrzostwach powiatu bełchatowskiego. Opiekun drużyny: P. Arkadiusz Kruk

   01   02 wyniki

Dział: Nowości
Strona 1 z 2

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy