Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Czwartek, 26 styczeń 2017 20:00

Uwaga!!! Zmiana planu lekcji.

Od 30 stycznia 2017 r. (poniedziałek) obowiązywać będzie zmieniony plan lekcji w gimnazjum. Zapraszamy do zapoznania się z planem w sekcji Organizacja pracy/Plan lekcji lub klikając tutaj (bezpośredni link)

Dział: Nowości
Niedziela, 22 styczeń 2017 21:48

„Bezpieczne i przyjazne ferie 2017”

Bez nudy i aktywnie - drugi tydzień ferii zimowych spędziliśmy na SUPER zajęciach w szkole. Podczas spotkań kulturalno – czytelniczych, sportowych, informatyczno – multimedialnych i profilaktyczno – terapeutycznych bezpiecznie i atrakcyjnie wypoczywaliśmy pod opieką p. B. Goździewicz, p. M. Augustyniak, p. A. Gąciarza, p. K. Idzikowskiej. Całość czujnym okiem „ogarniała" Pani Kierownik Anna Błaszczyk. Mieliśmy możliwość zadbać o naszą kondycję fizyczną, popróbować swoich możliwości w projektowaniu stron WWW, poczytać nowości czytelnicze i stać się kreatorami konkursu „Wszystko o nowościach" i zabawy czytelnicze, „Szukajcie, a znajdziecie – podaj tytuł książki" (o ich szczegółach i zasadach poinformujemy niebawem.) Owocem tych prac jest prezentacja multimedialna o nowościach bibliotecznych, do której link macie poniżej. Nie zabrakło współzawodnictwa podczas gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, koszykówkę oraz modelujących sylwetkę ćwiczeń siłowych. W różnego typu ćwiczeniach uczniowie mieli też okazję poznać własne mocne strony oraz rozwijać kreatywność i umiejętności interpersonalne. Nie obyło się również bez dobrej zabawy na lodowisku miejskim, wspólnym seansie w kinie i udziału w warsztatach rzemiosł pradawnych w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie. W czasie przerwy w zajęciach mogliśmy spożyć smaczny i gorący posiłek w stołówce szkolnej. Wszyscy uczestnicy zajęć zostali obdarowani miłymi upominkami. Źródło finansowania: Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miasta Bełchatowa.

Dział: Nowości
Piątek, 20 styczeń 2017 22:04

„Próbny" za nami!

W dniach 11-13 stycznia odbył się w naszej szkole próbny egzamin gimnazjalny klas III. To taka "zaprawa" przed egzaminem kwietniowym. W kolejnych trzech dniach uczniowie pisali testy z: języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych i języka obcego nowożytnego. Przypomnijmy - egzamin gimnazjalny daje możliwość ukończenia szkoły, a jego dobry wynik jest przepustką do dobrej szkoły ponadgimnazjalnej. Wyniki z "próbnego" już po feriach! A potem? Zapewne dużo pracy!

Dział: Nowości
Piątek, 20 styczeń 2017 21:58

Zespół "FERMATA" z sukcesem

Podczas XVI Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, którego koncert finałowy oraz wręczenie nagród miały miejsce w dniu 8 stycznia 2017r. w Kościele Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie, szkolny zespół wokalny "FERMATA" zdobył III miejsce w kategorii: zespoły gimnazja. Koleżankom z zespołu, zapewne rozpoznawalnym na zdjęciu, oraz P. Arkadiuszowi Krukowi, serdecznie gratulujemy!

Dział: Nowości

Podczas Finał XVI Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, w dniu 8 stycznia br. w Kościele Miłosierdzia Bożego na os. Binków, Pani Dyrektor Anna Szczęsna otrzymała - z rąk Ks. Proboszcza Kazimierza Magdziaka, Głównego Organizatora Festiwalu, w asyście gromkich braw, pamiątkową statuetkę jako symbol podziękowania za współpracę przy wieloletniej organizacji wspomnianej imprezy. Pani Dyrektor nie kryła ani zaskoczenia, ani zadowolenia z takiego wyróżnienia: "To jest 10-ty "mój" Festiwal. Serdecznie dziękuję za takie wyróżnienie i deklaruję, że niezależnie od miejsca, czasu i zajmowanego stanowiska, "gdzie śpiew i muzyka, tam ja", bo to moja wielka pasja. A statuetka, w dodatku w kształcie jednoznacznie kojarzącym się z muzyką, zajmie w moim dorobku zawodowym ważne miejsce i będzie źródłem niezapomnianych wspomnień." Cóż - nic innego nie wypada, jak pogratulować!

2a dyr wyr

Dział: Nowości
Strona 1 z 2

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy