Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Takimi słowami zakończył spotkanie z młodzieżą klas sportowych IC i IIC pan Dariusz Gruszczyński. Wybitny biegacz z Bełchatowa i uczestnik wielu ultramaratonów w ubiegłym roku jako pierwszy bełchatowianin w historii ukończył Spartathlon, jeden z najtrudniejszych biegów na świecie. W 34-letniej historii tego wyścigu wzięło udział około 40 Polaków. W roku 2016 bieg rozpoczęło 11, a do linii metydobiegło 8. Pan Gruszczyński był jednym z nich. Trasę na dystansie 246 km, z Aten do Sparty, pokonał w zaledwie 34 godziny. Wraz z członkami bełchatowskiego Klubu Biegaczy „Spartakus" promuje bieganie i zdrowy styl życia. Jest kandydatem do tytułu Człowieka Roku 2016 Powiatu Bełchatowskiego w plebistycie „Dziennika Łódzkiego". A zaczęło się całkiem niewinnie. W 2008 roku pan Dariusz podjął decyzję o zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów. W niespełna 10 lat osiągnął Everest, bo tak określają odbywający się od 1983 roku Spartathlon maratończycy, porównując ukończenie go z marzeniami himalaistów o zdobyciu najwyższego szczytu na kuli ziemskiej.

Sylwia Łabędzka

Dział: Nowości
Wtorek, 21 luty 2017 14:04

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Informujemy, że najbliższe konsultacje nauczycieli z rodzicami odbędą się w czwartek, 2 marca od godz. 17.00 (a nie – jak pierwotnie planowano – środę 1 marca).

Dział: Nowości
Dokument w formacie .pdf

doc-acro
Dział: Rodzice
Środa, 15 luty 2017 19:58

Uwaga, Uczniowie i Rodzice!

Od 15.02. 2017r. obowiązują nowe zasady usprawiedliwiania godzin nieobecnych – na opracowanym wzorze wniosku, który znajdziecie w zakładce: Szkoła/Rodzice.

Dyrektor
Anna Szczęsna

Dział: Nowości

W dniach 10 i 12 stycznia 2017r. Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie we współpracy z dyrekcją oraz pedagogiem naszej szkoły była organizatorem warsztatów profilaktycznych adresowanych do gimnazjalistów.
Zajęcia poprowadził wykładowca SAN – podkomisarz Mariusz Cieślak. Uczniowie dowiedzieli się nie tylko, czym jest agresja i jakie są jej formy, ale także jakie są konsekwencje prawne naruszenia nietykalności cielesnej i uszkodzenia ciała innej osoby. Na zakończenie warsztatów odbył się quiz wiedzy dotyczącej zapobiegania agresji, walki z nią, jak również odpowiedzialności karnej w przypadku użycia siły fizycznej względem innych osób. Społeczna Akademia Nauk przekazała nagrody dla 3 uczniów, którzy wykazali się największym poziomem wiedzy. Warsztaty były doskonałym sposobem, aby uświadomić młodzieży, że nieletni także odpowiadają prawnie za swoje czyny oraz na to, by promować zachowania wolne od agresji i przemocy.

Dział: Nowości

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy