Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Te słowa towarzyszyły uczniom klas trzecich podczas uroczystości zakończenia nauki w naszym gimnazjum. Tradycją stało się już rozpoczęcie pożegnania szkoły polonezem na dziedzińcu szkolnym. I nawet krople deszczu nie przeszkodziły trzecioklasistom w przepięknym wykonaniu tańca. Następnie uczniowie wraz z zaproszonym gośćmi, rodzicami i nauczycielami udali się do auli na akademię. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: p. Elwira Antońska – Dyrektor Wydziału Oświaty, Ksiądz Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego – Kazimierz Magdziak, przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców. Po części oficjalnej, przemówieniach zaproszonych gości, Pani Dyrektor i ceremonii ślubowania absolwentów, rodzice uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią i wzorowe zachowanie otrzymali listy gratulacyjne. Rok szkolny 2016/2017 obfitował w sukcesy sportowe i naukowe. Uczniowie, którzy się do tego przyczynili, otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Prym wiodła uczennica klasy III b – Weronika Matyja, która była wielokrotnie wywoływana na scenę. Część artystyczna, na wesoło, przypomniała uczniom czas spędzony w ławkach szkolnych. Na koniec były pożegnania, kwiaty i ....łzy, że to już koniec i czas zacząć nowy etap edukacji. Pani Dyrektor Anna Szczęsna, z uwagi na fakt wejście w życie reformy szkolnej, podziękowała wszystkim za współpracę – uczniom, nauczycielom, rodzicom. Pani Małgorzata Filipiak oraz Pani Ewa Kołodziejska – najbardziej zaangażowane przedstawicielki rodziców uczniów klas III, otrzymały symboliczne podziękowania za lata współpracy. „Świeżo upieczonym" absolwentom życzymy samych sukcesów i powodzenia w nowych szkołach, i oczywiście cudownych, słonecznych wakacji!!! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (autorstwa Pani Katarzyny Forusńskiej – Pytki) oraz prezentacji multimedialnej o osiągnięciach uczniów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami naszych uczniów
w roku szkolnym 2016/2017

Dokument w formacie .pdf

doc-acro
Dział: Nowości

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I i II obfitowało w pozytywne zdarzenia. Uczniowie ze średnią ocen 4,75 i powyżej oraz z wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrody wręczone zostały także za osiągnięcia sportowe, muzyczne oraz aktywną pracę na rzecz szkoły. Występy artystyczne wprowadziły w radosny, wakacyjny nastrój, a Pani Dyrektor Anna Szczęsna pogratulowała uczniom wszelkich sukcesów w kończącym sie roku szkolnym oraz przypomniała zasady bezpieczeństwa w czasie wakacji. Od września 2017r. uczniowie obecnych klas I i II będą uczniami klas II i III gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 12, zgodnie z założeniami reformy systemu oświaty. Kilka miłych chwil uwieczniono w fotogalerii, której autorką jest Pani Katarzyna Forusińska - Pytka.

Dział: Nowości
Czwartek, 13 lipiec 2017 01:29

NASZ NAJPIĘKNIEJSZY BAL!

W dniu 8 czerwca odbył się bal gimnazjalny kolejnego rocznika uczniów klas III. Bal o wydźwięku „historycznym", bowiem to ostatni rocznik dotychczasowego systemu szkolnego, przed likwidacją szkół gimnazjalnych. Impreza miała miejsce w Restauracji "Barbórka" na osiedlu Binków. Uczniowie rozpoczęli bal uroczystym polonezem na dziedzińcu przed restauracją. Jednolite stroje oraz niebiesko-żółte kwiaty, symbolizujące barwy Miasta Bełchatowa oraz Publicznego Gimnazjum nr 4 dodawały kunsztu tańcowi oraz uroku jego wykonawcom. Zabawa przebiegała w przepięknym klimacie, a gimnazjaliści wykazali się zarówno dojrzałością jak i talentem do zabawy. Wraz z młodzieżą w zabawie brali udział nauczyciele, którzy jednocześnie - wraz z rodzicami uczniów - pełnili rolę opiekunów. Szczegóły w 3-częściowej galerii zdjęć. Autorem galerii zdjęć jest Pani Katarzyna Forusińska-Pytka.

Cz. I - Poloneza czas zacząć....

Dział: Nowości

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy