Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
 • Zapraszamy do Publicznego Gimnazjum nr 4

  Witamy na stronie Publicznego Gimnazjum nr 4 im. K. K. Baczyńskiego w Bełchatowie. Zapoznajcie się z historią i dniem dzisiejszym naszej szkoły.Czytaj więcej

 • Zagłosuj na bełchatowską zatoczkę postojową!

  Zatoczka postojowa ,,Pocałuj i jedź” koło Szkoły Podstawowej nr 1 to bełchatowski pomysł zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu promującego najbardziej inspirujące projekty budżetów obywatelskich.....Czytaj więcej

 • Bełchatowska Karta Rodziny

  Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania i wydawania Bełchatowskiej Karty Rodziny oraz Karty Dużej Rodziny dostępne są na stronie Miasta Bełchatowa www.belchatow.pl w zakładce Bełchatowska Karta Rodziny i znajdują się w odpowiednich podkategoriach....Czytaj więcej

 • Dokumenty szkolne

  Witamy w dziale DOKUMENTY SZKOLNE. Możecie tu pobrać dokumenty dotyczące funkcjonowanie naszej szkoły. Tu też znajdziecie interesujące publikacje i programyCzytaj więcej

 • Informacje bieżące

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat aktualnych wydarzeń w Publicznym Gimnazjum nr 4. Znajdziecie je w dziale dziale INFORMACJE BIEŻĄCECzytaj więcej

 • Nasze osiągnięcia

  W ciągu 10 lat istnienia nasza szkoła osiągnęła naprawdę wiele. Nasi uczniowie zajmują wysokie miejsca w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz w rozgrywkach i imprezach sportowych.Czytaj więcej

 • Oferta naboru do PG4

  Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące naboru do Publicznego Gimnazjum nr 4. Zachęcami szczególnie do zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz broszurami informacynymi dotyczącymi naboru uczniów szkół podstawowych do klas I naszego gimnazjum.Czytaj więcej

 • Nabór Optivum - klasy III

  Zapraszmy uczniów klas III naszego gimnazjum do zapoznania się z zasadami naboru do szkół ponadgimnazjalnych. Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące systemu elektronicznego Nabór Optivum.Czytaj więcej

 • Fotogaleria szkoły

  Zapraszamy do naszej szkolnej Fotogalerii. Tu spotkasz się z historią i teraźniejszością naszej szkoły. Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...Czytaj więcej

 • Fanpage PG4 na Facebooku

  Zapraszamy do Fanpage Publicznego Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie na Facebooku.Czytaj więcej

O szkole

szkolaUchwałą Nr 35/IV/99 Rady Miejskiej w Bełchatowie z dnia 10 marca 1999 roku utworzono z dniem 1 września 1999 roku miejską jednostkę organizacyjną o nazwie Publiczne Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie .... .

 Czytaj dalej

 

Patron szkoły

baczynski partret2Krzysztof Kamil Baczyński (pseudonim Jan Bugaj) urodził się 22 stycznia 1921r. w Warszawie. Ojciec - Stanisław - był krytykiem literackim, publicystą,  historykiem literatury, jedną z ciekawszych postaci...

Czytaj więcej

Symbole szkoły

logo3 oficjalDnia 12 czerwca 2003 roku Prezydent Miasta Bełchatowa p. Marek Chrzanowski przekazał naszemu gimnazjum AKT USTANOWIENIA SZTANDARU...

Czytaj więcej

Prezentacja szkoły

Tu jesteśmy

Please update your Flash Player to view content.

„Bezpieczne i przyjazne ferie 2017”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał  | Dział:: Nowości

Bez nudy i aktywnie - drugi tydzień ferii zimowych spędziliśmy na SUPER zajęciach w szkole. Podczas spotkań kulturalno – czytelniczych, sportowych, informatyczno – multimedialnych i profilaktyczno – terapeutycznych bezpiecznie i atrakcyjnie wypoczywaliśmy pod opieką p. B. Goździewicz, p. M. Augustyniak, p. A. Gąciarza, p. K. Idzikowskiej. Całość czujnym okiem „ogarniała" Pani Kierownik Anna Błaszczyk. Mieliśmy możliwość zadbać o naszą kondycję fizyczną, popróbować swoich możliwości w projektowaniu stron WWW, poczytać nowości czytelnicze i stać się kreatorami konkursu „Wszystko o nowościach" i zabawy czytelnicze, „Szukajcie, a znajdziecie – podaj tytuł książki" (o ich szczegółach i zasadach poinformujemy niebawem.) Owocem tych prac jest prezentacja multimedialna o nowościach bibliotecznych, do której link macie poniżej. Nie zabrakło współzawodnictwa podczas gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, koszykówkę oraz modelujących sylwetkę ćwiczeń siłowych. W różnego typu ćwiczeniach uczniowie mieli też okazję poznać własne mocne strony oraz rozwijać kreatywność i umiejętności interpersonalne. Nie obyło się również bez dobrej zabawy na lodowisku miejskim, wspólnym seansie w kinie i udziału w warsztatach rzemiosł pradawnych w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie. W czasie przerwy w zajęciach mogliśmy spożyć smaczny i gorący posiłek w stołówce szkolnej. Wszyscy uczestnicy zajęć zostali obdarowani miłymi upominkami. Źródło finansowania: Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miasta Bełchatowa.

Czytany 586 razy
Ostatnio zmieniany Środa, 01 luty 2017 22:06
administrator

@andhis

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy