Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
 • Zapraszamy do Publicznego Gimnazjum nr 4

  Witamy na stronie Publicznego Gimnazjum nr 4 im. K. K. Baczyńskiego w Bełchatowie. Zapoznajcie się z historią i dniem dzisiejszym naszej szkoły.Czytaj więcej

 • Zagłosuj na bełchatowską zatoczkę postojową!

  Zatoczka postojowa ,,Pocałuj i jedź” koło Szkoły Podstawowej nr 1 to bełchatowski pomysł zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu promującego najbardziej inspirujące projekty budżetów obywatelskich.....Czytaj więcej

 • Bełchatowska Karta Rodziny

  Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania i wydawania Bełchatowskiej Karty Rodziny oraz Karty Dużej Rodziny dostępne są na stronie Miasta Bełchatowa www.belchatow.pl w zakładce Bełchatowska Karta Rodziny i znajdują się w odpowiednich podkategoriach....Czytaj więcej

 • Dokumenty szkolne

  Witamy w dziale DOKUMENTY SZKOLNE. Możecie tu pobrać dokumenty dotyczące funkcjonowanie naszej szkoły. Tu też znajdziecie interesujące publikacje i programyCzytaj więcej

 • Informacje bieżące

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat aktualnych wydarzeń w Publicznym Gimnazjum nr 4. Znajdziecie je w dziale dziale INFORMACJE BIEŻĄCECzytaj więcej

 • Nasze osiągnięcia

  W ciągu 10 lat istnienia nasza szkoła osiągnęła naprawdę wiele. Nasi uczniowie zajmują wysokie miejsca w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz w rozgrywkach i imprezach sportowych.Czytaj więcej

 • Oferta naboru do PG4

  Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące naboru do Publicznego Gimnazjum nr 4. Zachęcami szczególnie do zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz broszurami informacynymi dotyczącymi naboru uczniów szkół podstawowych do klas I naszego gimnazjum.Czytaj więcej

 • Nabór Optivum - klasy III

  Zapraszmy uczniów klas III naszego gimnazjum do zapoznania się z zasadami naboru do szkół ponadgimnazjalnych. Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące systemu elektronicznego Nabór Optivum.Czytaj więcej

 • Fotogaleria szkoły

  Zapraszamy do naszej szkolnej Fotogalerii. Tu spotkasz się z historią i teraźniejszością naszej szkoły. Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...Czytaj więcej

 • Fanpage PG4 na Facebooku

  Zapraszamy do Fanpage Publicznego Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie na Facebooku.Czytaj więcej

O szkole

szkolaUchwałą Nr 35/IV/99 Rady Miejskiej w Bełchatowie z dnia 10 marca 1999 roku utworzono z dniem 1 września 1999 roku miejską jednostkę organizacyjną o nazwie Publiczne Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie .... .

 Czytaj dalej

 

Patron szkoły

baczynski partret2Krzysztof Kamil Baczyński (pseudonim Jan Bugaj) urodził się 22 stycznia 1921r. w Warszawie. Ojciec - Stanisław - był krytykiem literackim, publicystą,  historykiem literatury, jedną z ciekawszych postaci...

Czytaj więcej

Symbole szkoły

logo3 oficjalDnia 12 czerwca 2003 roku Prezydent Miasta Bełchatowa p. Marek Chrzanowski przekazał naszemu gimnazjum AKT USTANOWIENIA SZTANDARU...

Czytaj więcej

Prezentacja szkoły

Tu jesteśmy

Please update your Flash Player to view content.

Gimnazjalista – też dziecko!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał  | Dział:: Nowości

W związku z powyższym również w naszym gimnazjum 1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka, uczestnicząc we wspólnym wyjściu do kina na film pt. „Za niebieskimi drzwiami" oraz próbie bicia rekordu czytania w jednym momencie w ramach ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam".! Film dostarczył nam wielu wzruszeń, a czy udało się pobić rekord, dowiem się w terminie późniejszym, kiedy zliczeni zostaną uczestnicy akcji w całym kraju. My - "w czwórce" zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy! Zgodnie z założeniami organizatorów ogólnopolskiej akcji o godzinie 10.00 zgromadziliśmy się na dziedzińcu szkoły zaopatrzeni w ulubione książki. Spotkanie rozpoczęła p. wicedyrektor Agnieszka Wachecka, czytając fragment z „Małego Księcia" A. Saint – Exuper'ego dotyczący dorosłych i dzieci. Całą akcję prowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Magdalena Olczyk i Weronika Matyja. Zgodnie z ich wskazówkami czytaliśmy półgłosem, głośno, z podziałem na klasy i płeć, skandowaliśmy hasła związane z propagowaniem czytelnictwa oraz budowaliśmy „książkową wieżę" . Tu bezkonkurencyjni byli... sportowcy z klasy Ia, którzy wykazali się wyjątkową pomysłowością! Akcji towarzyszyła muzyka związana z książkami, o oprawę plastyczną zadbali uczniowie z Koła Miłośników Książek, a na nad całością czuwała pani Małgorzata Paradecka. Spotkanie zakończyły życzenia złożone przez panią wicedyrektor wszystkim uczniom z okazji Dnia Dziecka. Wszyscy gimnazjaliści mogli liczyć także na słodki poczęstunek w postaci cukierków ufundowanych przez panią wicedyrektor.

Czytany 389 razy
Ostatnio zmieniany Piątek, 02 czerwiec 2017 23:59
administrator

@andhis

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy