Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
 • Zapraszamy do Publicznego Gimnazjum nr 4

  Witamy na stronie Publicznego Gimnazjum nr 4 im. K. K. Baczyńskiego w Bełchatowie. Zapoznajcie się z historią i dniem dzisiejszym naszej szkoły.Czytaj więcej

 • Zagłosuj na bełchatowską zatoczkę postojową!

  Zatoczka postojowa ,,Pocałuj i jedź” koło Szkoły Podstawowej nr 1 to bełchatowski pomysł zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu promującego najbardziej inspirujące projekty budżetów obywatelskich.....Czytaj więcej

 • Bełchatowska Karta Rodziny

  Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania i wydawania Bełchatowskiej Karty Rodziny oraz Karty Dużej Rodziny dostępne są na stronie Miasta Bełchatowa www.belchatow.pl w zakładce Bełchatowska Karta Rodziny i znajdują się w odpowiednich podkategoriach....Czytaj więcej

 • Dokumenty szkolne

  Witamy w dziale DOKUMENTY SZKOLNE. Możecie tu pobrać dokumenty dotyczące funkcjonowanie naszej szkoły. Tu też znajdziecie interesujące publikacje i programyCzytaj więcej

 • Informacje bieżące

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat aktualnych wydarzeń w Publicznym Gimnazjum nr 4. Znajdziecie je w dziale dziale INFORMACJE BIEŻĄCECzytaj więcej

 • Nasze osiągnięcia

  W ciągu 10 lat istnienia nasza szkoła osiągnęła naprawdę wiele. Nasi uczniowie zajmują wysokie miejsca w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz w rozgrywkach i imprezach sportowych.Czytaj więcej

 • Oferta naboru do PG4

  Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące naboru do Publicznego Gimnazjum nr 4. Zachęcami szczególnie do zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz broszurami informacynymi dotyczącymi naboru uczniów szkół podstawowych do klas I naszego gimnazjum.Czytaj więcej

 • Nabór Optivum - klasy III

  Zapraszmy uczniów klas III naszego gimnazjum do zapoznania się z zasadami naboru do szkół ponadgimnazjalnych. Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące systemu elektronicznego Nabór Optivum.Czytaj więcej

 • Fotogaleria szkoły

  Zapraszamy do naszej szkolnej Fotogalerii. Tu spotkasz się z historią i teraźniejszością naszej szkoły. Zdjęcia są zapisem naszych przygód, sukcesów, wspomnień, są jak ziarenka piasku pozostawione w kieszeni na pamiątkę...Czytaj więcej

 • Fanpage PG4 na Facebooku

  Zapraszamy do Fanpage Publicznego Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie na Facebooku.Czytaj więcej

O szkole

szkolaUchwałą Nr 35/IV/99 Rady Miejskiej w Bełchatowie z dnia 10 marca 1999 roku utworzono z dniem 1 września 1999 roku miejską jednostkę organizacyjną o nazwie Publiczne Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie .... .

 Czytaj dalej

 

Patron szkoły

baczynski partret2Krzysztof Kamil Baczyński (pseudonim Jan Bugaj) urodził się 22 stycznia 1921r. w Warszawie. Ojciec - Stanisław - był krytykiem literackim, publicystą,  historykiem literatury, jedną z ciekawszych postaci...

Czytaj więcej

Symbole szkoły

logo3 oficjalDnia 12 czerwca 2003 roku Prezydent Miasta Bełchatowa p. Marek Chrzanowski przekazał naszemu gimnazjum AKT USTANOWIENIA SZTANDARU...

Czytaj więcej

Prezentacja szkoły

Tu jesteśmy

Please update your Flash Player to view content.

VIII REGIONALNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ „MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał  | Dział:: Nowości

Wśród uczniów gimnazjów naszego miasta jest wiele utalentowanych muzycznie dziewczynek i chłopców czego dowodzi tegoroczna pożeganalna edycja festiwalu. 16 marca gościliśmy w naszej auli przedstawicieli 5 gimnazjów. Profesjonalne jury w składzie: p. Elżbieta Wesołowska i p. Paweł Bauer wysłuchało prezentowanych utworów oraz zdecydowało o następujących wynikach:

W kategorii: soliści

 • I miejsce – Sandra Kruk (Publiczne Gimnazjum nr 2 w Bełchatowie)
 • II miejsce – Aleksandra Kurek (Publiczne Gimnazjum nr 7 w Bełchatowie)
 • III miejsce – Oliwia Czerwińska (Publiczne Gimnazjum nr 5 w Bełchatowie)
 • Wyróżnienie – Weronika Domańska (Publiczne Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie) Maria Dembska (Publiczne Gimnazjum nr 5 w Bełchatowie)

W kategorii: zespoły wokalno-muzyczne

 • I miejsce – Duet (Weronika Grzączkowska, Szymon Mikła) z Publicznego Gimnnzjum nr 1 w Bełchatowie
 • II miejsce – Duet (Weronika Domańska, Katarzyna Opyd) z Publicznego Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie
 • III miejsce – Zespół z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Bełchatowie

Bardzo dziękujemy sponsorom za ufundowanie atrakcyjnych nagród. Swoim sponsoringiem zaszczycili nas: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie oraz Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie. Konkurs został objęty Patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa oraz Patronatem Starosty Bełchatowskiego.

Czytany 569 razy
Ostatnio zmieniany Środa, 21 czerwiec 2017 20:56
administrator

@andhis

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy