Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Ferie 2017 na ORLIKU

ZAJĘCIA BIEGOWE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH
ZIMOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

doc-acro

doc-acro

Wrzesień na Orliku

Napisał | Dział:: Orlik 2012 |

We wrześniu na obiektach naszego Orlika po raz 13 wystartowały bełchatowskie "Czwartki Lekkoatletyczne z PKN ORLEN ". W zawodach biorą udział uczniowie szkół podstawowych z naszego miasta oraz powiatu.Zawodnicy startują w biegach na 60m, 300m, 600m (dz), 1000m (chł) oraz w skoku wzwyż, w dal i rzucie piłeczką palantową. Po 4 imprezach rozegranych w rundzie jesiennej na prowadzeniu jest SP nr 13 przed SP nr 1 oraz SP nr 9. Runda wiosenna wystartuje w kwietniu, a zakończenie i podsumowanie "Czwartków..."  nastąpi w czerwcu przyszłego roku.

Orlikowa Liga Mistrzów

Napisał | Dział:: Orlik 2012 |

W dniu 10.09 na naszym obiekcie rozegrany został finał województwa łódzkiego Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W obu tych kategoriach wystartowały po 4 zespoły. Końcowa klasyfikacja (dziewczęta):

1. PG nr 5 w Zduńskiej Woli
2. PG nr 1 w Bełchatowie
3. PG nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
4. Gimnazjum Miejskie w Głownie.

Klasyfikacja końcowa (chłopcy):
1. Gimnazjum w Przygłowie
2. PG nr 5 w Zduńskiej Woli
3. Gimnazjum w Jeżowie
4. PG nr 1 w Rawie Mazowieckiej.

 

W lipcu i w sierpniu na naszym obiekcie sportowym rozegrane zostały zawody w siatkówce plażowej.Drużyny startowały w następujących kategoriach;szkoły podstawowe,gimnazja oraz kategoria open.Ostatni turniej został rozegrany 3.09.2016r..

 

Wyniki

doc-acro

 

Tętni życiem z Partyką

Napisał | Dział:: Orlik 2012 |

W maju 2016r. na obiekcie" Orlik "przy naszym Gimnazjum odbyło się szereg imprez sportowych. Szkoły podstawowe rywalizowały w czwartkach lekkoatletycznych, które zakończyły się 24.05.2016; czwórboju L A na szczeblu miejskim, powiatowym oraz rejonowym. 26.05.2016 odbył się piknik sportowy w ramach programu Orlikowa Liga Mistrzów 24.05.2016 odbył się konkurs skoku wzwyż dla SP i PG, na którym gościem honorowym był medalista olimpijski - Artur Partyka. W maju gimnazja rozgrywały też ligę lekkoatletyczną, siatkówkę plażową oraz piłkę nożną (miasto, powiat, rejon)

Skok wzwyż

Czworobój lekkoatletyczny

Liga Lekkoatletyczna Gimnazjada

Piknik sportowy

Piłka nożna chłopców Gimnazjada

Siatkówka plażowa Gimnazjada

FERIE 2016 Z ORLIKIEM

Napisał | Dział:: Orlik 2012 |

W ferie zimowe w dniu 16.02 odbyło się spotkanie z sympatykami lekkiej atletyki. Do zajęć zgłosili się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych. Trening opierał się na biegu ciągłym, krótkiej rozgrzewce. Część główna skupiona była na nauce poprawnego biegania na dystansach sprinterskich. Uczestnicy z zaangażowaniem brali udział we wszystkich ćwiczeniach. Atmosfera podczas spotkania była miła i wesoła. Zimowy turniej piłki nożnej odbył się 19 lutego. Do turnieju przystąpiły trzy drużyny ze szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie. Zwyciężyli uczniowie klas szóstych, wygrywając dwa spotkania. Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki w postaci gadżetów.

24.04.2014r. odbyło się pierwsze spotkanie z "Czwartkami Lekkoatletycznymi". Liczba uczestników to ok. 200 uczniów szkół podstawowych. Następne edycje odbędą się 6, 8, 15, 22, i 29 maja.

Autor artykułu: Łukasz Mantyk - trener środowiskowy

Regulamin korzystania z kompleksu boisk sportowych
Moje boisko ORLIK 2012
doc-acro

Turniej Skrzydlewska Cup

Napisał | Dział:: Orlik 2012 |

Turniej Skrzydlewska Cup odbył się 15.04.2014r. W grupie wiekowej klas I-III wzięły udział 4 szkoły, w klasach IV-VI startowało 9 szkół. W klasach I-III wygrała SP nr 8 w Bełchatowie, awansując do następnego etapu, w klasach IV - VI wygrały SP 12 i SP 13 z Bełchatowa, także awansując do następnego etapu.

Moje boisko Orlik 2012

Napisał | Dział:: Orlik 2012 |

„Zdrowe i uśmiechnięte dzieci – NAJWAŻNIEJSZE !!! "

Program „Moje Boisko – Orlik 2012" realizowany jest przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży, aby mogły cieszyć się z uprawiania sportu w bezpiecznych warunkach, na nowoczesnych obiektach.
„Z pełną świadomością i determinacją przeznaczam coraz większe środki z budżetu miasta na szeroko rozumiane inwestycje w dzieci i młodzież. Mówię o pieniądzach, jakie gmina dokłada z własnego portfela do oświaty, o pieniądzach na zajęcia pozalekcyjne, klasy integracyjne, angielski od pierwszej klasy podstawówki. Ale także o środkach na remonty szkół, budowę placów zabaw i miejsc rekreacyjno – sportowych. Orlik 2012 doskonale wpisuje się w tą strategię" – mówił Marek Chrzanowski, prezydent Bełchatowa, który 4.12.2008 r. oficjalnie otworzył kompleks boisk sportowych Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 12 i Publicznym Gimnazjum nr 4.
W uroczystym otwarciu boisk uczestniczyli Włodzimierz Fisiak, Marszałek Województwa Łódzkiego, Jolanta Chełmińska. Wojewoda Łódzki, Włodzimierz Kula, Poseł RP, lokalne władze oraz Ryszard Kaliński, Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, który koordynuje budowę Orlików w regionie, przedstawiciele klubu PGE GKS Bełchatów: Henryk Tomaszewski (wiceprezes), Paweł Janas (szkoleniowiec) oraz Łukasz Garguła i Dariusz Pietrasiak (zawodnicy).
Do użytku uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum zostały oddane boiska do piłki nożnej, koszykówki oraz bieżnia lekkoatletyczna. Po oficjalnym otwarciu miał miejsce krótki program artystyczny, a także konkurs rzutów karny, jak i mini-spotkanie piłki nożnej.

Prezentujemy kilka fotografii z tej uroczystości:

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Prezentacje szkoły - YouTube

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy