Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Mamy II miejsce!

Napisał | Dział:: Nowości |

W rywalizacji sportowej za rok szkolny 2015/2016, w zawodach organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, zajęliśmy II miejsce, zdobywając w ten sposób czek o wartości 500zł na zakup sprzętu sportowego. Gratulujemy uczniom i nauczycielom!

Bieg Niepodległości

Napisał | Dział:: Nowości |

Bieg Niepodległości wygrany, Krzyż Przechodni nasz!!

01a 02a

 

Właśnie odebraliśmy laury w miejskim plebiscycie na najbardziej usportowione gimnazjum. Zajęliśmy zaszczytne  i solidnie wypracowane I miejsce. Olbrzymi puchar oraz dyplom trafiły na ręce Pani Dyrektor Anny Szczęsnej. Z 10 najlepszych sportowców w mieście w kategorii: gimnazja, 5 to nasi uczniowie (Sandra Samborska, Olgierd Minol, Mieszko Śpiewak, Natalia Mofina, Angelika Opyd). Nagrodzono też dwie nasze nauczycielki wychowania fizycznego: P. Małgorzatę Augustyniak oraz P. Agnieszkę Morawiec. Gratulujemy!

Dnia 29 lutego nasza szkoła „przyłączyła się do akcji zorganizowanej przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) mającą na celu promocję siatkówki na naszym Kontynencie.
Akcja ta pod hasłem „One Day More for Volleyball" („Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki") polegała na rozegraniu w całej Europie, jak największej ilości meczów w tym jednym, przeżywanym raz na cztery lata dniu. Nasi uczniowie rozegrali 5 spotkań, w których wzięły udział 42 osoby. Mecz to był tylko jeden set rozgrywany do 29 punktów. Uczestnikami zawodów były zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z klas S.O.S. Rozgrywki stworzyły udaną zabawę dostarczając przyjemnych wrażeń, promując siatkówkę jako sport dla każdego.
Nad przebiegiem rozgrywek czuwała nauczycielka wychowania fizycznego Małgorzata Augustyniak.

Zdobyliśmy Powiat!

Napisał | Dział:: Nowości |

Po raz kolejny zresztą! We współzawodnictwie sportowym szkół w roku 2013/2014 zdobyliśmy największą liczbę punktów na poziomie gimnazjów. Nagrodą był czek na kwotę 700,00 zł, który trafił do nas kolejny rok. Impreza finałowa odbyła się w auli naszego gimnazjum. Nagrodę, zgodnie z przeznaczeniem, wykorzystamy na zakup sprzętu sportowego. Serdecznie dziękujemy utalentowanym uczniom oraz solidnym trenerom, którzy to wspólnie wypracowali ten sukces!Gratulujemy!

W dniu 6 kwietnia w naszym gimnazjum odbyła się II runda rozgrywek Coca Cola Cup 2014 w kategorii chłopców. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje: Gimnazjum nr 3 w Łasku, Gimnazjum w Rząśni, Gimnazjum w Buczku oraz drużyna gospodarzy PG 4 Bełchatów, które rywalizowały systemem „ każdy z każdym”. Nasza drużyna nie dała szans rywalom, odnosząc komplet zwycięstw. W pierwszym meczu nasi chłopcy wygrali  4-1 z reprezentacją Gimnazjum w Rząśni. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Szafrański dwie, Hubert Berłowski i Damian Michalski. Następnie zwyciężyliśmy 7 – 0 Gimnazjum w Buczku, po czterech bramkach Kacpra Szafrańskiego, dwóch Damiana Michalskiego i Artura Cholerzyńskiego. W trzecim meczu nasza drużyna wygrała 5-1 z drużyną Gimnazjum w Łasku. Bramki w tym meczu zdobyli Hubert Berłowski dwie, Oskar Mazerant, Kacper Szafrański i Mieszko Śpiewak. Drużyna PG 4, pod opieką P. Tomasza Zadwornego, wystąpiła w składzie: Tomasz Kędzierski, Damian Augustyniak, Damian Michalski, Oskar Mazerant, Nikodem Wołoszyn, Kacper Szafrański, Artur Cholerzyński, Bartek Zieliński, Przemek Zdybowicz, Mieszko Śpiewak. Nasza drużyna uzyskała awans do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 17 maja w Łodzi

 TURNIEJU COCA COLA CUP 2014

W dniu 7 maja w Radomsku odbyła się II runda rozgrywek Coca Cola Cup 2014 w kategorii dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział cztery drużyny, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta nie dały szans rywalkom odnosząc komplet zwycięstw. W pierwszym meczu nasze piłkarki wygrały 3-0 z Gimnazjum w Gidlach, po dwóch bramkach samobójczych oraz trafieniu Patrycji Włódarczyk. W drugim pojedynku dziewczyny zdeklasowały zespół Gimnazjum nr 3 w Radomsku , wygrywając 5-1. Po dwie bramki zdobyły Klaudia Jedlińska i Patrycja Włódarczyk a jedną dołożyła Paula Brzeziecka. W ostatnim meczu nasza drużyna okazała się lepsza od drużyny Gimnazjum w Siemkowicach, wygrywając 2-1. Bramki w tym meczu zdobywały: Klaudia Jedlińska i Patrycja Włódarczyk. Drużyna PG 4 pod kierunkiem P. Grzegorza Muskały wystąpiła w składzie: Wiktoria Lachowska, Patrycja Włódarczyk, Magda Węgrzyn, Natalia Jedlińska, Klaudia Jedlińska, Sandra Samborska, Natalia Mofina, Paula Brzeziecka, Wiktoria Januszewska. Nasza drużyna uzyskała awans do Mistrzostw Województwa, gdzie rywalizować będzie 8 najlepszych drużyn w województwie, a zawody rozegrane zostaną 17 maja w Łodzi.

W dniu 2 kwietnia w naszym gimnazjum odbyła się I runda rozgrywek Coca Cola Cup 2014 w kategorii chłopców. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje: PG 1 Bełchatów, PG 3 Bełchatów, Gimnazjum w Domiechowicach oraz PG 4 Bełchatów, które rywalizowały systemem „ każdy z każdym”. Nasza drużyna nie dała szans rywalom, odnosząc komplet zwycięstw. W pierwszym meczu nasi chłopcy wygrali 3-1 z PG 1, następnie zwyciężyli 4 – 0 Gimnazjum w Domiechowicach, oraz pokonali 2-0 drużynę PG 3 Bełchatów. 

Drużyna PG 4 wystąpiła w składzie: Tomasz Kędzierski, Damian Augustyniak, Damian Michalski, Oskar Mazerant, Nikodem Wołoszyn, Kacper Szafrański, Artur Cholerzyński, Bartek Zieliński, Przemek Zdybowicz, Mieszko Śpiewak. Nasza drużyna uzyskała awans do kolejnego etapu rozgrywek. Trener: P. G. Muskała.

W dniu 26 marca br.w Buczku odbyła się I runda rozgrywek Coca Cola Cup 2014 w kategorii dziewcząt. W rywalizacji wzięły udział cztery drużyny, które rywalizowały systemem „ każdy z każdym”. Nasze dziewczęta nie dały szans rywalkom, odnosząc komplet zwycięstw. W pierwszym meczu nasze piłkarki wygrały 3-1 z Gimnazjum w Łobudzicach po dwóch bramkach Klaudii Jedlińskiej oraz Magdy Węgrzyn. W drugim pojedynku dziewczyny okazały się lepsze od Gimnazjum w Buczku, wygrywając 3-2. Dwie bramki ponownie zdobyła Klaudia Jedlińska a jedną dołożyła Patrycja Włódarczyk. W ostatnim meczu nasza drużyna nie dała szans dziewczęta z Gimnazjum w Chociwiu wygrywając 6-0. Bramki w tym meczu zdobywały: Klaudia Jedlińska- 3 oraz po 1: Patrycja Włódarczyk, Wiktoria Lachowska i Natalia Jedlińska. Drużyna PG 4 pod kierunkiem P. Grzegorza Muskały wystąpiła w składzie: Wiktoria Lachowska, Patrycja Włódarczyk, Magda Węgrzyn, Natalia Jedlińska, Cecylia Pietruszka, Klaudia Jedlińska, Sandra Samborska, Natalia Mofina, Paula Brzeziecka. Gratulacje i tak trzymać!

Strona 1 z 2

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Prezentacje szkoły - YouTube

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy