Logowanie do konta

login
Hasło *
Zapamiętaj Mnie

Utwórz konto

Pole oznaczone gwiazdką (*) jest wymagany.
Imie
login
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Spieszymy podzielić się bardzo radosną wiadomością, iż absolwent naszego Gimnazjum, uczeń klasy sportowej siatkarskiej, Grzegorz Członka, jako uczeń szkoły ponadgimnazjalnej, został stypendystą Prezesa Rady Ministrów. W progach "Czwórki" wykazywał się niezwykłą sumiennością i samodyscypliną - nie opuszczając codziennych treningów i odnosząc sukcesy w sporcie, osiągnął jednocześnie takie wyniki w nauce, dzięki którym ukończył gimnazjum z wyróżnieniem. Mało tego - zawsze można było liczyć na jego zaangażowanie w działania na rzecz organizacji uroczystości szkolnych i imprez sportowych. Można? Można! Wiadomość dedykujemy przede wszystkim uczniom klas sportowych, którzy mają potencjał nie tylko w dziedzinie sportu, a nie zawsze go wykorzystują. Nie marnujcie swoich szans! Sport zazwyczaj nie jest na całe życie!

Informację można sprawdzić pod linkiem: http://www.kuratorium.lodz.pl/page/index.php?str=87&id=5872

"SIATKARZ Z PASKIEM"

Napisał | Dział:: Nowości |

Właśnie powzięliśmy informację, którą niezwłocznie chcemy się podzielić z całą społecznością szkolną. Otóż nasz ubiegłoroczny absolwent, Grzegorz Członka, z klasy siatkarskiej SOS, podczas śródrocznej klasyfikacji jako obecny uczeń II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie, otrzymał średnią ocen 5,4. Informacja ta jest jest o tyle interesująca, że Grzegorz kontynuuje naukę w klasie sportowej ze zwiększoną ilością wychowania fizycznego, podobnie jak w naszym gimnazjum i w niczym mu to nie przeszkadza, by być dobrym i w sporcie, i w nauce. Wiadomość tę dedykujemy wszystkim uczniom klas sportowych i nie tylko... (fot. https://www.facebook.com/grzegorz.czlonka13)

Sebastian Adamczyk - absolwent Publicznego Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie, został powołany do Spały, gdzie będzie kontynuować naukę. Jest absolwentem pierwszego rocznika (1999) klasy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w PG 4. Przez trzy lata ciężko pracował z różnymi trenerami: Markiem Kwiecińskim, Robertem Malickim i w ostatnim roku Radosławem Kolankiem, przez którego został powołany do kadry Młodej Ligi PGE SKRY Bełchatów, gdzie wywalczył sobie miejsce w meczowej dwunastce razem ze swoim kolegą, rozgrywającym, Wiktorem NowakiemOd początku był zauważany przez trenerów S.O.S Regionu Południe. Był uczestnikiem Kampów dla uzdolnionych zawodników z całej Polski (2013 i 2014) w Kielnarowej. Uczestniczył też w podsumowaniach ogólnopolskich w Częstochowie (2013), Krakowie (2014) i Bełchatowie (2015). Teraz, od września, będzie uczniem klasy pierwszej w SMS Spała. Mamy nadzieje, że usłyszymy o Sebastianie w kolejnych latach jako o zawodniku młodzieżowych reprezentacji Polski.

Źródło: http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/

Poczytajcie sami...

gks absolwent2

Serwis społecznościowy

Bądź na bieżąco o najnowsze informacje z naszego serwisu:

Połącz się z nami

Szkoła w obiektywie

Prezentacje szkoły - YouTube

Zakończenie roku szkolnego za

0

Dni

0

Godziny

0

Minuty

0

Sekundy